רומא

כאחת הערים העתיקות בעולם, רומא מתהדרת בהיסטוריה המשתרעת על פני אלפיים וחמש מאות שנים. היא נוסדה בשנת 753 לפני הספירה. האגדה מספרת שהעיר הוקמה על ידי האחים התאומים רומולוס ורמוס. במהלך מאות שנים רומא התפתחה מכפר צנוע למרכז האימפריה הרומית העצומה, והשפיעה על האמנות, התרבות והממשל ברחבי העולם העתיק. אתרים איקוניים כמו הקולוסיאום, הפורום הרומי והפנתיאון הם שרידים חיים לפארה של האימפריה, המשמשים כחלונות ראווה לתקופה שחלפה. בתקופת הרנסנס, חוותה רומא תקופה נוספת של פריחה אמנותית ותרבותית, כשגדולי האמנים בעולם כגון מיכלאנג'לו, רפאל ולאונרדו דה וינצ'י הותירו חותם בל יימחה על נופי העיר. 

כיום, רומא היא מטרופולין תוסס המשלב את העבר עם החיים המודרניים. חובבי אמנות יהנו מאינסוף הגלריות והמוזיאונים הרבים של רומא, המאכסנים אוסף מרשים של יצירות מופת מתקופות שונות.

הסוד של רומא טמון לא רק באוצרות העתיקים שלה אלא גם ביכולת שלה להתפתח תוך שמירה על המורשת שלה. רומא מחבקת את ההווה בזרועות פתוחות, ומזמינה את המטיילים לשקוע בתרבות התוססת שלה, בתענוגות הקולינריים ובנפלאות המודרניות שלה. כשתעברו ברחובותיה, תגלו שרומא היא יותר מיעד – זהו מסע קסום שתופס את מהות ההיסטוריה והרוח האנושית.

רומא היא יעד מושלם לשומרי כשרות עם שפע של מסעדות כשרות ובתי כנסת. 

בתי מלון כשרים ומומלצים

בתי מלון כשרים

שבת וחג, בתי חב"ד, בתי כנסת, מסעדות כשרות, מקוואות

מסלולים, סיורים ואטרקציות מומלצים

סיורים מומלצים
בקרוב
בקרוב
פעילות אתגרית
בקרוב
מסלולי טיול
בקרוב
כרטיסי הנחה
בקרוב

תרבות, ספורט וחיי לילה

הצגות ומופעים
בקרוב

שימושון

סים ותקשורת
השכרת רכב
בקרוב
תחבורה ציבורית
בקרוב
מזג האויר
בקרוב

הרחבת ידע

סרטים וסדרות
בקרוב

בלוג וקבוצות ברשתות החברתיות

בקרוב
Scroll to Top